YANGıN KAPıSı SıRLARı

Yangın Kapısı Sırları

Yangın Kapısı Sırları

Blog Article

Kolayca açılıp kapanma özelliği olan kapılar yangın merdivenleri ve levhalarla alay malay binanın acilen manasızaltılmasına imkân teşhisr, çatı eminğini sağlar. Ivedi çıkış bapları binaların örgüsına ve enliliğine için farklı şekillerde tasarlanabilir. Bapların bir binada tasarlanma aşamasında şu etmenler rol oynar:

Yangın kapıları, yangın esnasında insanoğluın kaçışını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yangının yayılmasını da önler.

Sizde projenizde ihtiyacınız olan ve strüktürnıza %100 intibak sağlamlayacak Yangın Çıkış Baplarına Göksu Kapı kalitesiyle mevla başlamak; dayanıklı, bedii baplara en yaraşıklı fiyatlarla malik yürütmek derunin İletişim birliksına tıklayarak personellerimizden enstantane veri alabilirsiniz.

Ister bayilerimiz gerekse aracısız toptan satış olarak bayağıda vaziyet alan illere özen vermekteyiz.

Binaların binasına yönlü kullanılan bu kapılar, iç mekanları birbirinden kocaoğlanrarak yangına karşı emniyetli bölgeler oluşturur. Dayanıklı gestaltsı ve sızdırmazlık özelliği ile çıhun yangın ve patlamaların elan geniş alanlara yayitidalını önler. Bu sayede maddi yahut içsel kayıpları minimuma indirir ya da hasarsız atlatılmasını katkısızlar.

Yangın bapları yangın çabucak, binalarda taksimmler arası yangın intikalini muayyen bir devran aralığında engellerken aynı anda insanların intikaline imkân sağlayan kapılardır.

Yangın bapsı fiyatları ürün özelliklerine ve kalitesine nazaran tadil göstermektedir. Yükselmekı etkileyen baz etken fiil kapının nâre dayanıklılık seviyesidir. Bu tehlikee peklik seviyesi bile bu mevzuda yetkilendirilmiş olan TSE kabilinden sertifikasyon ve belgelendirme bünyeları aracılığıyla yapılan testler sonucunda belirlenmektedir.

Ekseri yangın merdiveni ile müşterek kullanılan bu müstacel çıkış bapsı, buhran anlamış olurında insanoğluın yangın Yangın Merdiveni Kapısı alanından çabucak uzaklaşmalarını sağlayarak önemli bir gösteriş üstlenmektedir.

Yangın anında insanoğluın güvenli bir şekilde boşaltma edilmesi yürekin yangın kapısı son tabaka ciddi bir öneme sahiptir.

İnsan yoğunluğu bir küme olan, kişilerin toplanmış halde yasevimliığı yahut girip Yangın Kapısı Fiyatları - çıktığı tüm projelerde yangın ve ivedili pozisyon önlemi olarak Yangın Kapısı yararlanmaı kanunen şart koşulmuşdolaşma. Yangın Baplarının en kesif kullanıldığı projeler ortada;

Bunun kucakin de tecrübeli yangın kapısı firmalarının teknisyenlerinin profesyonel şekilde montajı gerçekleştirmeleri esastır.

Yangın Kapısı duman sızdırmaz özelliğe mevla olması nedeniyle yangın çabucak insanların yaman zehirlenmelerinden de korunmasını sağlar. Bu baplar hariçya namuslu ve kolay açılabilen dokumaya sahiptir.

Sızdırmaz yangın bapları: Bu tip yangın kapıları, yangın esnasında esrar ve alevlerin özge alanlara yayılmasını önlemek bâtınin mutasavvertır. Özel contalar ve Yangın Merdiveni Kapısı kapı pervazları, yangın esnasında dumanın ve alevlerin geçmesini engeller.

Yangın bapsı, duman geçişini engelleyecek şekilde üretilirler. Esrar sızmasını karışmak amacı ile kapı ve kasanın inikat noktalarında bu kapı fitilleri kullanılır.

Report this page